Poptávky po zajištění firemních akcí

Zadejte si poptávku po realizaci vaší firemní akce, zajištění programu nebo dílčích službách - poptávka bude zaslána našim partnerským zařízením a firmám. Od těch, kteří shledají vaši poptávku jako zajímavou (termín, požadavky, atp.) poté obdržíte nabídku. Vše je službou pro Váš lepší výběr, zcela nezávaznou, kterou poskytujeme zdarma.

Firma:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ akce:
Počet účastníků:
Informace o akci:
1 + 1 =

Odesláním formuláře souhlasím s poskytnutím vyplněných údajů třetím stranám pro účely vytvoření nabídky pro realizaci firemní akce. Žádám o sestavení zcela nezávazné nabídky dle následujících požadavků. Ve formuláři nemusíte vyplňovat všechny pole, vyplňte jen známé skutečnosti. RAIN STUDIO neručí za úspěch při hledání touto cestou. Je to jen jedna z možností. Pokud neuvedete nereálné požadavky, přijde Vám jistě dostatek nabídek pro Váš klidný výběr. Nemůžeme však zaručit, že si vyberete.

Chcete-li si ušetřit čas se zpracováváním nabídek jednotlivých zařízení, využijte placených služeb našeho poradenského centra - rádi vám poradíme také s výběrem vhodných hotelů, zařízení, agentur pro realizaci vaší firemní akce, případně provedeme oslovení a rozesílku vašich poptávek či požadavků. Kontaktujte nás na poradna@firemniakce.cz.

Máte zájem o zasílání aktuálních informací?

Přihlásit k odběru novinek e-mailem

 

Chcete dostávat poptávky po zajištění firemních akcí či pronájmu prostor do Vaší emailové schránky?

Poptávky zasíláme členům našeho klubového systému. V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte: info@firemniakce.cz nebo telefon 777 092 269

Event PromotionEVENTEXPOVysočina Convention BureauTrendEventTasteEvent