Proběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. Bean

Honosné prostory z nichž dýchá historie , šedesát vystavovatelů a inspirativní ukázky zajímavých programů, služeb a lokací pro pořádání nejrůznějších firemních a společenských akcí. To vše doplněno o již třetí konferenci Eventy ve službách businessu.

Ve středu 27. dubna 2016 se sešlo přes tři sta odborníků v oblasti pořádání akci na 21. pokračování Trend Eventu. Tato akce s dlouhou historií se koná pokaždé v jiné pražské lokaci, jedním z cílů je totiž představit tuto lokaci „v akci“. To se u Hotelu International Prague podařilo - účastníci si mohli prohlédnout velký konferenční sál a přilehlé prostory a navzdory nezvykle chladnému počasí i prostornou zahradu. Ta v teplém počasí přímo vybízí ke grilování a mnoha dalším venkovním aktivitám.

Výstavní část Trend Eventu

Mezi šedesátkou vystavovatelů byla řada lokací a prostorů pro akce. Zmiňme například Spolkový dům Střelnice v Táboře, Centrum současného umění DOX, Klášter minoritů svatého Jakuba v Praze na Starém městě, Aquapalace Praha, Mlýn Davídkov nebo loňský vítěz soutěže o nejoriginálnější expozici Brněnské výstavy a veletrhy.

Chuťové buňky potěšila vinařství - Salabka, JOHANN W a weWine, kromě vynikajícího vína vám na vaše akce přichystají i degustace a zážitkové programy s vínem. O foto-památku z akce se postaraly Fotonaut a Fotobedna. Za zmínku stojí určitě Krčma u Pavouka, která se nachází v Praze na Starém městě a nabízí historické a fantasy programy.

Trend Event - SHOW

Součástí Trend Eventu bývají vždy i pódiová vystoupení prokládaná přednáškami. Návštěvníci akce tak mohli vidět bubenickou show (Tokhi & Groove Army), světelnou gymnastickou show v podání Z-SHOW, show Vladimíra Hrona či ochutnávku historické a fantasy show Krčmy u Pavouka.

Hvězdou byl bezpochyby Mr. Bean, který kromě show na pódiu procházel Trend Eventem se svým medvídkem, ochotně se dělal vtípky a nechával se fotografovat. Mimochodem, pokud byste chtěli Mr. Beana na své akci, tak kontaktujte firmu Urbano production.

Celým odpolednem provázel milý a usměvavý mladý moderátor Karel Kašák.

O vynikající technické zajištění akce se postarala firma Koncertservis, která zajistila pódium, ozvučení i příjemné osvětlení prostor.

Ocenění

Nejzajímavější produkt pro firemní akce a nejoriginálnější expozice se vyhlašuje každý Trend Event. Odborná porota zjišťuje informace o produktech přihlášených do soutěže a hodnotí je a současně sleduje nápaditost expozic vystavovatelů.

Nejzajímavější produkt

1.místo: Puzzle Room - Únikové hry jsou celosvětovým trendem. Úniková hra PUZZLE ROOM však nyní kromě únikových místností přináší i přenosnou únikovou hru na eventy a konference a únikové mise, které se hrají s pomoci tabletu v částečně zakrytých veřejných prostorech.

2.místo: MKR MOBILBAR - Luxusní mobilní zázemí pro eventy. Na první pohled pouhý přívěs na náklaďák, ale po stisknutí jediného tlačítka se automaticky rozloží, ztrojnásobí svoji plochu a přemění se bezchybnou "hospodu" až pro sto lidí.

3.místo: Fotobedna - je unikátní fotokoutek, který nabízí 12 dotykem měnitelných pozadí a to díky technologii klíčování.

Nejoriginálnější expozice

1.místo: Fotonaut - oblíbená fotobudka přináší jedinečné fotopamátky z akce

2. místo: Neviditelná výstava představila na Trend Eventu svůj neviditelný teambuilding, využívající této pražské výstavy, kde je absolutní tma a provádějí zde nevidomí průvodci, pro firemní akce.

3. místo: Ecotours.cz - firma pořádající akce na segway vozítkách nebo kolech (tedy ekologických dopravních prostředcích) nejen po Praze, ale i na jakýchkoliv firemních akcích.

 

Eventy ve službách businessu III - konference

Již od dopoledne probíhala již třetí konference s názvem Eventy ve službách businessu, která se již stává nedílným doprovodem Trend Eventu. Partnerem konference je firma MVP events, která zajišťovala nejen konferenci, ale také stany, které si mohli účastníci prohlédnout na zahradě hotelu.

jp

Proběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. BeanProběhl 21. Trend Event - hostitelem byl hotel International, čestným hostem Mr. Bean

Poptávky po zajištění firemních akcí

Zadejte si poptávku po realizaci vaší firemní akce, zajištění programu nebo dílčích službách - poptávka bude zaslána našim partnerským zařízením a firmám. Od těch, kteří shledají vaši poptávku jako zajímavou (termín, požadavky, atp.) poté obdržíte nabídku. Vše je službou pro Váš lepší výběr, zcela nezávaznou, kterou poskytujeme zdarma.

Chci zadat poptávku

Další články

Nezapomenutelné rendez-vous na vinicích pod Hazmburkem Nezapomenutelné rendez-vous na vinicích pod Hazmburkem
21.6.2016 | Víkend, event nebo workshop v severočeských Třebívlicích je vždy poctivé víno, jedinečný zážitek a opravdová baronka....
Udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 zná své vítěze Udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 zná své vítěze
21.6.2016 | Slavnostní galavečer Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 proběhl ve středu 25. května 2016 v divadle Le Royal v Praze. Zástupci...
Czech Event Awards 2016 - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ Czech Event Awards 2016 - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ
10.6.2016 | Porota soutěže Czech Event Awards 2016 (CEA) na základě osobních prezentací přihlašovatelů a po osobním rokování rozhodla...
Czech Event Awards 2016 - SHORTLIST Czech Event Awards 2016 - SHORTLIST
2.6.2016 | Celonárodní soutěž Czech Event Awards (CEA), která si klade za cíl vyhodnocovat nejlepší počiny v event marketingu, zveřejnila...
VYSOČINA – SKVĚLÉ MÍSTO PRO VAŠI FIREMNÍ AKCI VYSOČINA – SKVĚLÉ MÍSTO PRO VAŠI FIREMNÍ AKCI
12.5.2016 | Vysočina vyniká nejenom svým půvabem a nezaměnitelnou krásou, ale je zvláště ceněna také pro svou polohu, výbornou dopravní...
Program MICE Tripu Ústecký kraj Program MICE Tripu Ústecký kraj
11.5.2016 | Poznejte 10 míst Ústeckého kraje během 2 dnů
Veletrh MARKETING MIX  Hradec Králové  Veletrh MARKETING MIX Hradec Králové
10.5.2016 | Jde o unikátní kombinaci B2B veletrhu a konference z oblasti reklamy a marketingu. Kromě tradičních míst Praha – 15.9.2016...
Vítáme vás v eventové samoobsluze Vítáme vás v eventové samoobsluze
6.5.2016 | Z katalogového portálu FIREMNÍAKCE.cz se stává eventový konfigurátor. Uživatelé si jeho prostřednictvím budou moci objednávat...

Vybíráme z fotografií

Firemni akce s vůní benzinu a adrenalinem?Fantastické technologie pro firemní akce představil TrendEVENT Expo 2013Čarovné tóny Macochy 2011Clarion Congress Hotel Prague v sedmdesátce nejlepšíchMusic club & Cafe VERTIGORezidence Liběchov ve stylu art deco
Event PromotionEVENTEXPOVysočina Convention BureauTrendEventTasteEvent