Jubilejní 20. TREND EVENT klepe na dveře

Již za méně než týden, ve středu 14. října, se v Národním domě na Vinohradech uskuteční oborové setkání marketingových odborníků, event manažerů, specialistů z oblasti organizace firemních akcí a zástupců produkčních společností a eventových agentur, TREND EVENT.

Cílem akce je pravidelná reflexe trendů a novinek z oblasti produkce, programu, cateringu, hotelnictví a veškerého servisu pro firemní a společenské akce.

A na co se můžete na letošním jubilejním TREND EVENTu těšit?

Jedním z velkých lákadel bude určitě FOTONAUT – nejzábavnější fotobudka ve vesmíru, která dokáže cestovat po všech firemních párty, konferencích, veletrzích i promo akcích. Moderní a čistý design budky se hodí do jakýchkoliv prostor. Budka vyfotí vás i vaše hosty v zábavném prostředí s rekvizitami a do 6 vteřin vytiskne ty nejlepší fotografie, které si hned můžete odnést na památku. Kromě Fotonautu se bude prezentovat i Fotobedna, která nabízí neméně lákavé možnosti.

V podobném duchu, tedy velké zábavy, se ponese i další atrakce, Crazy Bubbles. Fotbal v bublině a další bublinové aktivity, sporty a zábava. Pokud chystáte teambuilding, Crazy Bubbles je rozhodně zajímavou variantou, jak stmelit kolektiv.

iNFINITE Production se zaměřuje na služby v oblasti organizace akcí - především na pronájem zábavy v podobě atrakcí a herních konzolí a dále pak na technické zajištění - audio, video, výpočetní a další techniku.

Jak naplnit vaši akci o kapku lepšími zážitky, které skutečně spojují? Zkuste programy od weWine - vylisujete si vlastní víno, užijete si stylový piknik, oběd přímo ve vinici, vyzkoušíte si zábavné úkoly vinaře nebo si doplníte znalosti na (ne)vinném kurzu. Tyto aktivity si nejlépe užijete ve spojení s Vinařstvím Červinka, největším pěstitelem vinné révy na Pálavě spojujícím tradici, kvalitu a příběh. Z jejich vinic máte výhled na vápencový pálavský masiv, který vínům dodává nezaměnitelný charakter a navíc vám ještě lépe chutná.

Kdo ještě nikdy neochutnal slunce, měl by rozhodně zavítat do restaurace Salabka. Restaurace nabízí styl, kde se prolínají chutě a vůně všech krajin světa a moře, nabité energií slunce a prostředí jižních svahů Salabky s vinou révou, pěstovanou zde již od nepaměti.

360° LOUNGE BAR je jedním z několika málo podobných míst v Praze. Každý den v 18 hodin otevírá skvělý prostor kousek od Václavského náměstí, kde můžete odstartovat Váš párty večer. Multifunkční prostor s otáčejícím se barem, jediným svého druhu v ČR, se postará o nezapomenutelný zážitek. Místo je určené zejména pro večerní a korporátní akce, párty s DJs, výborné koktejly a vodní dýmky.

Nově se na Trend Eventu představí CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ DVORANA Karlovy Vary. Nejmodernější konferenční centrum v Karlových Varech nabízí nejen pronájmy prostorných školících místností a celý servis. Zároveň je zde pro vás připraveno hotelové ubytování nejvyššího standardu. Vše pro vás pod jednou střechou. Není nic jednoduššího než spojit vzdělávání vašich zaměstnanců s příjemným prostředím a kvalitními službami.

Veletržní haly a sály pronajímá www.nejlepsi-prostor.cz a centrum současného umění DOX ani není třeba představovat. Podle Leoše Válka, ředitele centra, DOX poskytuje od roku 2008 prostor pro rozpory, mylné začátky, zamítnuté projekty a experimenty. DOX je místem, kde nepředvídatelnost umění je hodnotou, jež umožňuje nečekaný přínos.

Tree of Life je pak moderní čtyřhvězdičkový lázeňský resort v městečku Lázně Bělohrad. Dopřejte si zde zážitek plynoucí ze spojení bohaté léčebné tradice, čisté přírody, alternativní i klasické medicíny a výborných služeb.

A pokud si chcete pronajmout místo, kde si Jan Lucemburský bral za ženu Elišku Přemyslovnu nebo okusit atmosféru gotického sklepení v dnešní době a například se sklenkou vína v ruce se procházet naším gotickým ambitem, pak je přesně pro vás určen klášter Minoritů.

Veletrhy Brno,a.s. – NEJLEPŠÍ PROSTOR PRO VÁŠ EVENT: Brněnské výstaviště je stále synonymem prestiže a luxusu, ctí tuto tradici, avšak přináší nové možnosti a řešení. Areál BVV je ideální místo pro konání firemních večírku, společenských setkání, kulturních a sportovních akcí. Překrásná architektura historických pavilonů učiní z každého eventu nezapomenutelnou událost, moderní pavilony nabízí komfort a technické zázemí pro všechny realizované akce. Intenzivně se zaměřuje na konání kongresů a konferencí. Ve čtyřech kongresových centrech nabízí 20 konferenčních sálů.

 

To vše a ještě mnohem víc bude k vidění na 20. TREND EVENTu. Kdo dorazí, neprohloupí.

Tak nezapomeňte vyplnit registrační formulář a do kalendáře si vyznačte 14. říjen 2015.

Hotel DVORANA, Karlovy VaryFotonautJubilejní 20. TREND EVENT klepe na dveřeResort TREE OF LIFECrazy BubblesweWineBVV a.s, Nejlepší prostor

Poptávky po zajištění firemních akcí

Zadejte si poptávku po realizaci vaší firemní akce, zajištění programu nebo dílčích službách - poptávka bude zaslána našim partnerským zařízením a firmám. Od těch, kteří shledají vaši poptávku jako zajímavou (termín, požadavky, atp.) poté obdržíte nabídku. Vše je službou pro Váš lepší výběr, zcela nezávaznou, kterou poskytujeme zdarma.

Chci zadat poptávku

Další články

Nezapomenutelné rendez-vous na vinicích pod Hazmburkem Nezapomenutelné rendez-vous na vinicích pod Hazmburkem
21.6.2016 | Víkend, event nebo workshop v severočeských Třebívlicích je vždy poctivé víno, jedinečný zážitek a opravdová baronka....
Udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 zná své vítěze Udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 zná své vítěze
21.6.2016 | Slavnostní galavečer Czech Hotel Awards – Hotel roku 2016 proběhl ve středu 25. května 2016 v divadle Le Royal v Praze. Zástupci...
Czech Event Awards 2016 - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ Czech Event Awards 2016 - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ
10.6.2016 | Porota soutěže Czech Event Awards 2016 (CEA) na základě osobních prezentací přihlašovatelů a po osobním rokování rozhodla...
Czech Event Awards 2016 - SHORTLIST Czech Event Awards 2016 - SHORTLIST
2.6.2016 | Celonárodní soutěž Czech Event Awards (CEA), která si klade za cíl vyhodnocovat nejlepší počiny v event marketingu, zveřejnila...
VYSOČINA – SKVĚLÉ MÍSTO PRO VAŠI FIREMNÍ AKCI VYSOČINA – SKVĚLÉ MÍSTO PRO VAŠI FIREMNÍ AKCI
12.5.2016 | Vysočina vyniká nejenom svým půvabem a nezaměnitelnou krásou, ale je zvláště ceněna také pro svou polohu, výbornou dopravní...
Program MICE Tripu Ústecký kraj Program MICE Tripu Ústecký kraj
11.5.2016 | Poznejte 10 míst Ústeckého kraje během 2 dnů
Veletrh MARKETING MIX  Hradec Králové  Veletrh MARKETING MIX Hradec Králové
10.5.2016 | Jde o unikátní kombinaci B2B veletrhu a konference z oblasti reklamy a marketingu. Kromě tradičních míst Praha – 15.9.2016...
Vítáme vás v eventové samoobsluze Vítáme vás v eventové samoobsluze
6.5.2016 | Z katalogového portálu FIREMNÍAKCE.cz se stává eventový konfigurátor. Uživatelé si jeho prostřednictvím budou moci objednávat...
Event PromotionEVENTEXPOVysočina Convention BureauTrendEventTasteEvent